اطلاعات پزشکی و صنعتی

پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساختمان باعث جایگزینی مصالح نوین با مصالح سنتی شده است. از جمله این موارد می

ماتریس سه جزئی اپوکسی بهینه شده- فناوری نانو، هیبرید

پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساختمان باعث جایگزینی مصالح نوین با مصالح سنتی شده است. از جمله این موارد می توان به سقف کشسان در اصفهان اشاره کرد که استفاده از آن ها در صنعت ساختمان سازی به صورت فراگیر در اروپا و در ایران در حال توسعه می باشد. همچنین کف پوش اپوکسی در اصفهان نوعی کفپوش با مقاومت بسیار بالا است که به صورت سه جزئی عرضه و تولید شده و مخصوص کفسازی با ضخامت‌های ۱ میلی متر  تا ۶ میلی متر  می‌باشد و در معماری های داخلی مدرن امروزی بسیار کاربرد دارد. از اینرو بسیاری علاقه مند به یادگیری نصب این ماریالهای جدید هستند به همین خاطر سایروس دکوریشن اقدام به برگزاری دوره های آموزش کف پوش اپوکسی در اصفهان  و همینطور آموزش سقف کشسان در اصفهان را به صورت کاملا عملی برگزار خواهد کرد و در پایان دوره آموزشی، به شرکت کنندگان گواهینامه مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری اعطا می نماید.

گروه صنعتی سایروس دکوریشن برای آموزش نمایندگان و علاقه مندان دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای کف پوش اپوکسی در شیراز و آموزش و نصبسقف کشسان در شیراز را نیز برگزار می نماید. دوره های آموزشی به دو دوره مقدماتی وپیشرفتهتفکیک می شوند.

 

بسا- اچ ان 902، یک ماتریس سه جزئی هیبرید آلی – معدنی بر پایه اپوکسی پایه آبی می باشد. در این محصولات از فناوری نانو نیز استفاده شده است. این محصول بسیار روان بوده و بر همین اساس می تواند در تولید سیستم های خود تراز، با قابلیت پخش آسان، طرح دار، ملات های شمشه کشی به کار گرفته شود. بسا- اچ ان 902، انتخاب مناسبی برای محیط‌ های با سایش بالا و مکان های که نیازمند چقرمگی بالا می باشند مناسب محسوب می‌شود.

این محصول به صورت سطحی براق خشک شده و به دلیل سهولت در نظافت، براقیت سطح آن پایدار می باشد.
 
موارد استفاده:
فرمولاسیون بسا- اچ ان 902 طوری طراحی شده است که می تواند به صورت مستقیم روی سطح بتن اعمال شده و چسبندگی خوبی به سطح زیرین ایجاد کند. برخی از موارد استفاده این ماتریس در ادامه آورده شده است:
کفپوش‌های خودتراز و شمشه‌کشی شده، پوشش رویه بتن با ترافیک سایشی معمولی و سنگین مانند سالن‌های مونتاژ و انبار، کارگاه‌های تعمیراتی، گاراژها، پارکینگ‌های زیرزمینی، رمپ‌های بارگیری و... .
نوع ضد لغزش این محصول برای استفاده در پارکینگ‌های چند طبقه و زیر زمینی، سالن‌های فرایندی و تعمیراتی مرطوب مانند صنایع غذایی و نوشیدنی پیشنهاد می‌شود.
مکان های بهداشتی، داروسازی ها و اتاق های تمیز
نواحی مسکونی و تجاری در انواع تزئیناتی
 
ویژگی‌ها / مزیت‌ها:
مقاومت مکانیکی و شیمیایی بسیار بالا
کاربری آسان در هنگام استفاده
انعطاف پذیر و چقرمه
مقاومت بالا در برابر نفوذ مایعات
سطح نهایی براق و صیقلی
سطح نهایی ضد لغزش در صورت نیاز
مقرون به صرفه
یک پارچه و سطح تمام شده یکنواخت
عدم نیاز به پرایمر
مقاومت سایشی عالی
 
مشخصات ظاهری:
جز 1:
مایع، رنگی
جز 2:
مایع، شفاف
انتخاب رنگ امکان پذیر می باشد.
در صورت انتخاب رنگ های روشن امکان بروز سایه روشن رنگ در هنگام استفاده از فیلر های معدنی وجود دارد که این مساله در رنگ های تیره کمتر به چشم می آید. این موضوع سبب تغییر در خواص و کارایی پوشش نهایی نخواهد شد.
 
رنگ های موجود:
امکان ایجاد رنگ دلخواه مشتری برای پروژه های بزرگ
 
نیازمندی به پرایمر:
ترجیحا از پرایمر استفاده شود
زیرآیندهای مناسب برای محصول:
سطوح بتنی، موزاییک، سنگ و سرامیک
بسته بندی:
بسته بندی کوچک
جز 1:
ظرف های 10، 20 کیلوگرمی
جز 2:
ظرف های 2.5 و 5 کیلوگرمی
جز 3:
کیسه های 2.5 و 5 کیلوگرمی
جز 1+2 :
واحدهای 15 و 30 کیلوگرمی آماده به اختلاط
بسته بندی بزرگ
جز 1:
بشکه‌های 200 کیلوگرمی
جز 2:
بشکه های 40 و 120 کیلو گرمی
جز 3:
کیسه های 20 کیلوگرمی
 
+ نوشته شده در  سه شنبه 1 خرداد 1397ساعت 17:39  توسط اینفو