اطلاعات پزشکی و صنعتی

پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساختمان باعث جایگزینی مصالح نوین با مصالح سنتی شده است. از جمله

کفپوس اپوکسی و سقف کشسان

 

پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساختمان باعث جایگزینی مصالح نوین با مصالح سنتی شده است. از جمله این موارد می توان به سقف کشسان در اصفهان اشاره کرد که استفاده از آن ها در صنعت ساختمان سازی به صورت فراگیر در اروپا و در ایران در حال توسعه می باشد. همچنین کف پوش اپوکسی در اصفهان نوعی کفپوش با مقاومت بسیار بالا است که به صورت سه جزئی عرضه و تولید شده و مخصوص کفسازی با ضخامت‌های ۱ میلی متر  تا ۶ میلی متر  می‌باشد و در معماری های داخلی مدرن امروزی بسیار کاربرد دارد.

از اینرو بسیاری علاقه مند به یادگیری نصب این ماریالهای جدید هستند به همین خاطر سایروس دکوریشن اقدام به برگزاری دوره های آموزش کف پوش اپوکسی در اصفهان  و همینطور آموزش سقف کشسان در اصفهان را به صورت کاملا عملی برگزار خواهد کرد و در پایان دوره آموزشی، به شرکت کنندگان گواهینامه مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری اعطا می نماید.

گروه صنعتی سایروس دکوریشن برای آموزش نمایندگان و علاقه مندان دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای کف پوش اپوکسی در شیراز و آموزش و نصبسقف کشسان در شیراز را نیز برگزار می نماید. دوره های آموزشی به دو دوره مقدماتی وپیشرفتهتفکیک می شوند.

 
ماتریس دو جزئی پلی یورتان با انعطاف پذیری بالا می باشد. این محصول بسیار روان بوده و بر همین اساس می تواند در تولید سیستم های پر فیلر و خود تراز، با قابلیت پخش آسان، طرح دار، ملات های شمشه کشی به کار گرفته شود.
بسادور- یو 302، انتخاب مناسبی برای محیط‌ های با سایش بسیار بالا محسوب می‌شود. این محصول به صورت سطحی نیمه براق خشک شده و سطح آن به راحتی تمیز می شود.
موارد استفاده:
کفپوش‌های خودتراز ، پوشش رویه بتن با ترافیک سایشی سنگین مانند سالن‌های مونتاژ و انبار، کارگاه‌های تعمیراتی، گاراژها، پارکینگ‌های زیرزمینی، رمپ‌های بارگیری و... .
نوع ضد لغزش این محصول برای استفاده در پارکینگ‌های چند طبقه و زیر زمینی، سالن‌های فرایندی و تعمیراتی مرطوب مانند صنایع غذایی و نوشیدنی پیشنهاد می‌شود.
مکان هایی که سایش در آنها بسیار زیاد است و مقداری ارزش دارند.
ویژگی‌ها / مزیت‌ها:
مقاومت مکانیکی و شیمیایی بالا
قابلیت پلی زدن بر روی ترک ها
مقاوم در برابر لرزش
کاهش دهنده صوت
کاربری آسان در هنگام استفاده
انعطاف پذیر
مقاومت عالی در برابر نفوذ مایعات
سطح نهایی نیمه براق و صیقلی
سطح نهایی ضد لغزش در صورت نیاز
مقرون به صرفه
یک پارچه و سطح تمام شده یکنواخت
مقاومت سایشی عالی
 
مشخصات ظاهری:
جز 1:
مایع، رنگی
جز 2:
مایع، شفاف
انتخاب رنگ امکان پذیر می باشد.
در صورت انتخاب رنگ های روشن امکان بروز سایه روشن رنگ در هنگام استفاده از فیلر های معدنی وجود دارد که این مساله در رنگ های تیره کمتر به چشم می آید. این موضوع سبب تغییر در خواص و کارایی پوشش نهایی نخواهد شد.

رنگ های موجود:
خاکستری کمرنگ، خاکستری متوسط، آبی، سبز
امکان ایجاد رنگ دلخواه مشتری برای پروژه های بزرگ

نیازمندی به پرایمر:
از پرایمر استفاده شود
زیرآیندهای مناسب برای محصول:
سطوح بتنی، موزاییک، سنگ و سرامیک
بسته بندی:
بسته بندی کوچک
جز 1:
ظرف های 10، 25 کیلوگرمی
جز 2:
ظرف های 2، 5 کیلوگرمی
جز 1+2 :
واحدهای 12 و 30 کیلو گرمی آماده به اختلاط
بسته بندی بزرگ
جز 1:
بشکه‌های 200 کیلوگرمی
جز 2:
بشکه های 40 و 120 کیلو گرمی
 
+ نوشته شده در  دوشنبه 21 خرداد 1397ساعت 13:57  توسط اینفو