اطلاعات پزشکی و صنعتی

اگر ماشین شستشو انجام نمی‌دهد و در هیچکدام از سیکل‌ها هیچ صدایی تولید نمی‌ش

ماشین لباسشویی کار نمیکند.؟

 

اگر ماشین شستشو انجام نمی‌دهد و در هیچکدام از سیکل‌ها هیچ صدایی تولید نمی‌شود، ممکن است به ماشین برق نمی‌رسد. اگر ماشین لباسشویی هنگام کار متوقف شده و وارد سیکل بعدی نمیشود ممکن است محافظ اضافه بار آن فعال شده باشد. در اینصورت مقداری از بار ماشین لباسشویی کم کرده و صبر کنید که محافظ به صورت خودکار خود را ریست کند و در غیر اینصورت ماشین لباسشویی را از ابتدا شروع به کار بیاندازید.

۱- مطمئن شوید که ماشین لباسشویی به برق متصل و روشن است. با استفاده از یک لامپ سالم، وسیله دیگر یا تستر ولتاژ،مطمئن شوید که پریزی که ماشین لباسشویی به آن وصل شده برق دارد. همچنین مطمئن باشید که در به صورت کامل بسته شده است. 2- اگر پریز برق ندارد مدار قطع کن یا فیوز متصل به آن را کنترل کنید. ۳- کابل برق را کنترل کنید کابل ماشین لباسشویی را از برق جدا کرده و شکستگی یا ساییدگی احتمالی روی آنرا بررسی کنید در صورت نیاز آنرا تعویض کنید. 4- در را باز کرده و سوییچ آنرا کنترل کنید. سوییچ را فشرده و آزاد کنید اگر کار نمیکند احتمالا شکسته است. سوییچ را جدا کرده، تست کنید و در صورت نیاز تعویض نمایید. ۵- اگر با همه کارهای ذکرشده بازهم ماشین لباسشویی کار نکرد احتمالا بخش کنترلی ماشین از کار افتاده است وبرای تعمیرماشین لباسشویی به تعمیرکار ( تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان ) مراجعه کنید.

نکات حرفه ای برای کاربران خانگی.

برای جلوگیری از بروز مشکلات در مورد ماشین لباسشویی، دستورالعمل های نگهداری را دقیقا اجرا کنید. میزان درست شوینده و همچنین درجه مناسب سختی آب را بکار برده و مطمئن شوید که جای آن تراز است و بار اضافی به آن وارد نکنید.

سامی سرویس  دارای نمایندگی تعمیر ال جی در اصفهان  آماده ارائه خدمات در منزل و محل کار شما می باشد

سامی سرویس با 17 سال سابقه کار در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان دارای 20 نیروی متخصص در سرتاسر شهر اصفهان و حومه آماده ارائه خدمات در منزل و محل کار شما می باشد

تعمیر انواع یخچال های ساید بای ساید در منزل تنها با یک تماس

تعمیر انواع برندهای اسنوا , سامسونگ و LG وپارس و ...

 

تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان

+ نوشته شده در  شنبه 27 مرداد 1397ساعت 14:21  توسط اینفو