اطلاعات پزشکی و صنعتی

اگر ماشین لباسشویی‌تان با آب پر می‌شود اما کار نمی‌کند، احتمالا مشکل از سوئیچ دری، تس

ماشین با آب پر می‌شود، اما کار نمی‌کند

اگر ماشین لباسشویی‌تان با آب پر می‌شود اما کار نمی‌کند، احتمالا مشکل از سوئیچ دری، تسمه یا موتور است. (توجه: ماشین‌های لباسشویی دایرکت درایو، تسمه ندارند). برای تشخیص مشکل، موارد زیر را انجام دهید:

 

  • چرخه‌ چرخش ماشین لباسشویی را چک کنید. اگر کار می‌کند، یعنی موتور مشکلی ندارد و تسمه هم پاره نشده است. اگر چرخه‌ چرخش کار نمی‌کند، ممکن است تسمه شل یا پاره شده باشد. تسمه را محکم و یا کلا عوض کنید.
  • سوئیچ و زبانه‌ روی درب را بررسی کنید. اگر زبانه پلاستیکی شکسته باشد، ماشین ممکن است از حرکت بایستد. سوئیچ را فشار داده و آزاد کنید. اگر هربار که این کار را انجام می‌دهید صدا نمی‌دهد، احتمالا شکسته است. سوئیچ را درآورده و امتحان کنید و در صورت نیاز آن را عوض کنید.
  • اگر هیچ یک از اقدامات بالا نتیجه نداد، ممکن است مشکل از کنترل باشد، یا سیم‌پیچ محرک ماشین شکسته باشد. برای تعمیر ماشین لباسشویی با مرکز خدمات ( تعمیرماشین لباسشویی در اصفهان ) تماس بگیرید.

سامی سرویس  دارای نمایندگی تعمیر ال جی در اصفهان  آماده ارائه خدمات در منزل و محل کار شما می باشد

سامی سرویس با 17 سال سابقه کار در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان دارای 20 نیروی متخصص در سرتاسر شهر اصفهان و حومه آماده ارائه خدمات در منزل و محل کار شما می باشد

تعمیر انواع یخچال های ساید بای ساید در منزل تنها با یک تماس

تعمیر انواع برندهای اسنوا , سامسونگ و LG وپارس و ...

 

تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان

+ نوشته شده در  شنبه 27 مرداد 1397ساعت 14:24  توسط اینفو